Hypotonie a děsivý zoufalý pláč po očkování vakcínami Infanrix Hexa (GlaxoSmithKline) a Prevenar 13 (Pfizer)

01.03.2015 14:44

Pavlína z Chomutova

 

logo GlaxoSmithKline (GSK)    Měli jsme po řádném povinném očkování hexavakcínou (Infanrix Hexa, výrobce: GlaxoSmithKline) ve 3 měsících veliké problémy. Holčička hypotonická, neustále brečela — i když před tím byla klidné miminko a spávala od 1. měsíce celou noc. Našla jsem si tedy něco o škodlivosti očkování a ukázala to doktorovi. Doktor se mi smál a říkal, že je to normální reakce organismu a že těm „internetům“ nesmím tolik věřit. Tak jsem tedy věřila jemu, protože na to přeci studoval.

    Později jsem se dočetla, že ten děsivý zoufalý pláč je encefalitický křik a znamená poškození mozku. Co jsem to své holčičce udělala?!?!?! Tyto informace jsem si musela dohledat sama, neboť doktoři Vám o nežádoucích účincích neřeknou. Do té doby jsem věřila, že lékař ví, co dělá. A až potom jsem se dostala ke knize Varovné signály očkování, kde je vysvětlena nesmyslnost této i jiných vakcín.

logo Pfizer    Dále mi bylo v ordinaci předloženo očkování proti pneumokokům jako povinné (to samé se stalo kamarádce u toho samého lékaře se slovy: „A máte to zadarmo!“) a zdravotní sestra mi dala na výběr — buď zdarma „proti“ 10 pneumokokům, nebo za 400,— Kč „proti“ 13 pneumokokům. A že prý já jsem rozumná, tak určitě chci pro své dítě to nejlepší… Samozřejmě jsem si zaplatila tu „lepší“ vakcínu „proti“ pneumokokům Prevenar 13 (výrobce: Pfizer). Až později jsem se dočetla, že pneumokoků je téměř 100 kmenů. Samozřejmě, chytili jsme jeden z těch, co nebyl pokryt očkováním.

    V 8 měsících Amálka udržela hlavičku ve svislé poloze, v roce se začala plazit, v roce a půl — po detoxikaci od jedné lékařky / homeopatky — začala lézt, ve 20 měsících se poprvé posadila, ve 2 letech si stoupla s oporou, ve dvou a půl — po další homeopatické terapii MUDr. Josefa Hrušovského — začala chodit s oporou kolem nábytku. Snad začne chodit i samostatně (má trochu zdeformované nožičky dlouhodobým lezením). (Aktualizace: Dnes je jí přes tři roky a už začala sama chodit.) Mnoho dětí takové štěstí nemá.

    Pediatr nás i přes problémy nutil do 4. dávky hexy a prevenaru, vyhrožoval sociálkou a hygienou (to nesmí), neposkytl nám informace o možných nežádoucích účincích (to by podle zákona měl), neakceptoval to, že dítě není v pořádku, což je kontraindikace očkování…

    Starší dcera má ADD (angl. Atention Deficit Disorder = porucha pozornosti, lhaní, zapomínání…), ale souvislosti mi taky začaly docházet až později.

    Pokud se někdo ohání tím, že neočkované dítě vám nevezmou do školky, tak se mi chce brečet. Sice bych dříve tento argument taky řekla, ale po tom, co se stalo (nám a stovkám dalších — případy se začaly vynořovat s postupným hledáním pravdy), se ztotožňuji se slovy Dr. Elekové, která řekla:

„Garantuji vám, že pokud si očkováním zmrzačíte dítě, celá školka vás přestane zajímat.“

a měla pravdu. Do školky mi nechodící skoro-tříleťačku stejně nevezmou a stacionář pro postižené se mi pro ní zdá nevhodný — malá je mentálně v pořádku.

    Jen tak na okraj: PnP (= příspěvek na péči — pozn. red.) nám zamítli s tím, že malá nepotřebuje pomoc v min. 3 oblastech života… Přišlo mi, že to psal někdo od stolu — a taky že ano. Ten kdo dělal posudek, moji dceru v životě neviděl, nedokáže si představit péči o ní ve srovnáním s péčí o zdravé dítě. K čemu tedy provádějí sociální šetření v bytě, kde pracovnice vidí jak na tom dítě je, když to neakceptují?!?!?!

    Takže shrnuto: Stát mě donutil si povinným očkováním zmrzačit dítě, ale teď nepomůže. Kdo je za tím vším? Úplatky farmaceutických firem, nebo nevědomost a zakořeněné nesmysly o tom, že očkování vymýtilo nemoci? Je to byznys nebo zdraví prospěšná věc? Udělejte se obrázek sami.