Poznámky Dr. Viery Scheibner k Demonstraci proti novele Zákona o ochraně veřejného zdraví v Praze před MZ ČR 9.III.2015

12.03.2015 23:24

Dr. Viera Scheibner,
www.VieraScheibner.com

 

    Vyslechla jsem si záznam z pondělní (9.III.2015) demonstrace rodičů a mám k ní tyto poznámky:

účastníci demonstrace
Shromáždění občané na demonstraci v pondělí 9.III.2015 před MZ ČR
  1. Hlavní (a téměř jediný) zdroj informací, který ukazuje, že žádné vakcíny (bez výjimky) nezabraňují a nemohou zabránit onemocněním, před nimiž mají chránit, pochází z ortodoxního lékařského výzkumu, publikovaného v těch nejprestižnějších lékařských a vědeckých časopisech.
        Od samotného začátku vakcinace proti černému kašli a spalničkám začaly zprávy o epidemiích výše zmíněných nemocí i v zcela očkované populaci plnit stránky v takových publikacích.
        Není pravda, že vakcíny „nemusí vždy zabránit nemoci“, jak bylo řečeno během demonstrace. Vakcíny tyto nemoci vlastně způsobují, jak si můžete přečíst na stránce 51 v mém pojednání, které jsem Vám poslala-mailem.
  2. Jediným účinkem vakcín je alergie (přecitlivělost) — škodlivá imunitní odpověď, která vede ke zvýšené náchylnosti na cílové nemoci (proti nimž se očkuje) a související i nesouvisející bakteriální a virové infekce.
  3. Přirozené dětské infekční nemoci jsou prospěšné. Jsou to ty, které imunitní systém dětí posilují a činí jej vyzrálým. Tyto nemoci představují pro děti vývojové milníky.
  4. Vakcíny jsou kontaminovány karcinogenními zvířecími (hlavně opičími) viry a dalšími mikroorganismy.
     

    Před časem jsem poslala prof. MUDr. Romanovi Prymulovi CSc. PhD. materiál o právní úpravě očkování v Austrálii. Zeptejte se ho na to. Účastnil se rozhovoru v Prague TV společně se mnou, když jsem navštívila ČR na konci 90-tých let. Když se kamery zastavily, řekla jsem reportérovi:

„Zbavili jste se komunistů, ale musíte se ještě zbavit komunistického myšlení.“

    Přikládám informace o právní úpravě očkování v Austrálii (PDF,  170 kB, anglicky).