Šestiměsíčnímu děťátku zůstal po 8 dávkách očkování poškozený mozek. Přála bych si vrátit čas, lituje maminka svého rozhodnutí

01.05.2016 12:42

    [...]

    Texaská matka promlouvá o strašlivých poškozeních, která utrpěla její šestiměsíční dcerka po 8 dávkách vakcín při běžné návštěvě lékařské ordinace. Po obdržení vakcín proti DTap/Hib/IPV, hepatitida B, pneumokokový Prevnar 13 a orálně podávaná vakcína na Rotavirus, propuklo u Cerenity několik vážných zdravotních problémů, které nakonec vedly k trvalému poškození mozku. Před tímto očkováním byla Cerenity perfektně zdravé šťastné děťátku s normálním fyzickým a kognitivním vývojem. Krátce po obdržení osmého očkování se celá její osobnost změnila.

    [...]

    Následujícího rána nebyla Cerenity schopna se ani posadit a vypadala, že má ochrnutých několik částí těla, což její rodinu přimělo k urychlené návštěvě pediatra a k rychlému převozu do dětské Memorial Hermann Hospital ve středu Houstonu, kde dítě umístili na jednotku intenzivní péče. Lékařský tým rychle ukázala prstem na Garzovi, než zavolali Službu ochrany dětí a obvinili je, že s dítětem třesou. Obviňující nakonec ze svých obvinění vycouvali a omluvili se s očištěním rodiny z jakéhokoliv špatného zacházení.

 

    Více na stránce AC24.cz.