Vyšlo druhé číslo satirického měsíčního zpravodaje z oblasti očkování — Kočkodan + Kdo a proč sejmul profesora Prymulu?

01.07.2016 00:49

    Kočkodan je nový měsíčník, který vtipnou formou přináší krátké zpravodajství z českého i mezinárodního dění na poli očkování. Autoři chtějí vydáváním tohoto obšťastníku, což je jejich neformální a neinstitucionalizovaná aktivita, svým neotřelým způsobem přispět k veřejné diskusi o očkování a vnést do ní i zatím ne příliš známá fakta, souvislosti a pohledy.

    Krátce po prvním čísle, které vyšlo v pondělí 20.VI.2016, vyšlo v pátek 1.VII.2016 i číslo druhé, v němž se můžete těšit na kanonizaci hlavního hygienika, doposud nezveřejnenou (vycenzurovanou) část povídky Vlasty Redla „Hoří“ („…horní Heršpická hospoda Hrbatý Hrozen…“), na Harry Potterově očkování Lorda Voldemorta vakcínou Bexsero proti meningokokům skupiny B, na Ageliku — královnu Agelu a spoustu jiných veselých a/nebo pikantních pozoruhodností.

upoutávka na Kočkodan č. II / červenec 2016

    Autoři opět připravili soutěž „Mýma očima“ o věcné ceny v kreslení/malování pro děti, tentokráte na témata „U veselého lékaře“ a „Jak vypadá kočkování“. Vítají také vaše nápady v podobě textových či obrazových příspěvků a ty nejlepší z nich rádi zveřejní.

    Na třetí číslo Kočkodana se můžete těšit v pondělí 1.VIII.2016 (v půlce letních prázdnin).

 

Kontakty

    Dětské obrázky do soutěže (uzávérka v pondělí 25.VII.2016), své návrhy a nápady můžete posílat e-mailem na adresu: anonyhouse@seznam.cz

    Všechna čísla Kočkodana i nezařazené zprávy jsou (resp. krátce po vydání budou) ke stažení v našem archivu Kočkodana.

    PDF soubory s Kočkodanem a další materiály ke stažení si můžete umístit i na váš vlastní web, dodržíte-li tyto licenční podmínky.

    K odběru e-mailových upozornění na nová čísla Kočkodana se můžete přihlásit:

logo FaceBook    Kočkodan je nově už i na FaceBooku, a to ve veřejné skupině KOČKODAN: Redakce + Archiv. Pro přístup do skupiny je nutné se nejdřív přihlásit do FaceBooku.

 

Nezařazené zprávy

    Krátce před vydáním Kočkodana č. II. vyšla aktuální zpráva k právě probíhajícímu zemětřesení na české očkovací scéně, která se už do nového Kočkodana nevešla, a ještě předtím zpráva o notoricky propírané depopulační agendě Billa Gatese (klikněte na nadpis nebo náhled zprávy pro zobrazení celé zprávy v ikona Adobe Acrobat PDF souboruPDF souboru):

 

Nezařazená zpráva č. 2:
„Kdo a proč sejmul Prymulu?“
Kočkodan — upoutávka na nezařazenou zprávu č. 2

 

Nezařazená zpráva č. 1:
„Bill Gates, nebo nebyl Gates?“
Kočkodan — upoutávka na nezařazenou zprávu č. 1

 

Ochutnávka Kočkodana č. II. / červenec 2016

ochutnávka Kočkodana č. II. / červenec 2016