Výsměch Ústavního soudu českým rodičům: Inteligentně organizovaný zločin bude pokračovat. Děti nám nepatří. Očkovat a odškodnit. Lze se bránit zvůli státu?

24.02.2015 00:00

    [...]

    Výrok Ústavního soudu ve věci povinného očkování dětí bylo bohužel možné předvídat. Ministerstvo zdravotnictví má podle toho nadále právo nařizovat rodičům, že musejí nechat své děti očkovat – i kdyby to mělo poškodit zdraví jejich potomků. Jsme prostě stále svobodnější, ve světě, kde nám nepatří již nic: ani naše (virtuální) peníze, ani naše tělo a zdraví – a už vůbec ne naše vlastní děti. Všechno patří státu. A stát patří Evropské unii. A... dál raději nepokračovat.

    Ústavní soud je moudrý, tak rodičům jen dobrácky připomněl, na co zřejmě na chvíli zapomněli, když se na něj obrátili: Ano, vaše první dítě je v důsledku očkování nenapravitelně poškozeno. Přesto musíte dát očkovat i své další děti, a pokud je to také poškodí, nebo dokonce zabije, stát vám dá pár korun odškodnění. Ale uznejte – kam bychom to měli okna, kdybyste mohli sami rozhodovat o tom, co je pro vaše dítě dobré a co nebezpečné?  Ostatně jaké „vaše“? Dítě přece patří státu. Norsko náš vzor!

 

    Viac na stránke PяotiProud.