Zika virus – co o něm víme/nevíme

06.02.2016 00:00

    [...]

    Nejedná se o virus, nýbrž o následek očkování těhotných žen vakcínou TDaP (tetanus, záškrt, černý kašel) – Chyba, do dnešního dne byly zaznamenány případy v Dánsku, Velké Británii, Německu a Portugalsku, avšak i zde není žádná spojitost s očkováním těhotných žen, ale jde pouze o fakt, že se v průběhu těhotenství zdržovaly na území Latinské Ameriky. Tento argument by měl být likvidační pro všechny teorie ve spojitosti s očkováním. Vakcinace těhotných žen Tdap není žádnou „horkou novinkou“, dokazují to následující velké studie:

    „Evaluation of the Association of Maternal Pertussis Vaccination With Obstetric Events and Birth Outcomes – retrospektivní kohortová studie, která nepotvrdila vztah mezi Tdap vakcínou a zvýšeným rizikem vrozených vývojových vad plodu. Ve studii bylo prokázané malé, ale statisticky významné zvýšení rizika chorioamnitidy (6.1% u očkovaných žen, 5.5% u neočkovaných žen.

 

    Více na stránce Lovci šarlatánov.

    K tomu viz komentář Samozvaný anti-konšpirátor Marian Jaslovský nekriticky obhajuje priehľadné mainstreamové lži (Ad: „Sprostosti mesiaca: Vírus pre Rusov a masový vrah Gates“).